آکادمی عمران | مرکز آموزش های کاربردی مهندسی عمران
0
02144158821

ارتباط با آکادمی

آکادمی عمران

به احتمال زیاد برای خیلی از شماها پیش اومده که یک سوال فنی در زمینه مهندسی عمران داشتید و دنبال جوابش می گشتید. کتاب ها و سایت های مختلف رو جستجو کردید، از دوست ها و مهندسینی که میشناختید پرسیدید و به هر دری زدید تا جوابش رو پیدا کنید. در خیلی موارد بالاخره جوابش رو پیدا کردید و گاهی هم سردر گم شدید که بین جواب های متناقض کدومشون درستند.

امروزه به کمک اینترنت و با گسترش فضای مجازی، بدست آوردن اطلاعات ساده تر از گذشته شده و با جستجو ساده یک مطلب در گوگل می توانید به اطلاعات زیادی در مورد اون دست پیدا کنید. گوگل برای خیلی از سوالات شما جواب داره، خیلی هاش مرتبط و خیلی هاش هم نامرتبط اند. در ثانی از کجا معلوم کسانی که در مطلب مورد نظرتون نوشتند دانش کافی داشته باشند. در خیلی از موارد دیده شده اطلاعاتی به غلط در یک سایت گذاشته شده و سایت های دیگر هم ازش کپی برداری کردند.

اگرچه این احتمال ضعیف ابزار قدرتمند اینترنت برای کسب دانش رو زیر سوال نمی بره اما بهتره که مستقیم برید سراغ منابع از پیش تایید شده.

تیم تولید محتوای آکادمی عمران با استفاده از مباحث مقررات ملی ساختمان و آیین های معتبر داخلی و خارجی صحت نوشته های خودش رو بررسی می کنه. شما هم اگر جایی براتون سوال پیش اومد می تونید با ما در ارتباط باشید.

هدف ما کمک به شما برای تبدیل شدن به یک مهندس موفق و بهبود آبادانی کشور عزیرمان است.

 

ارتباط با آکادمی عمران

در صورت نیاز به پشتیبانی و یا پرسیدن سوالات خود با بخش پشتیبانی آکادمی عمران در ارتباط باشید.

تیم پشتیبانی آکادمی عمران در سریع ترین زمان پاسخ گو سوالات شما می باشد.

مهندسین عزیر لطفاً سوالات خود را تنها از طریق پیغام گذاشتن در صفحه ارتباط با آکادمی یا ارسال تیکت و ایمیل بپرسید.

باتشکر از شما

دفتر پشتیبانی آکادمی عمران

پست الکترونیک

info@academyofcivil.com

شماره تماس

02144158821

آدرس

تهران بلوار فردوس شرق خیابان وحید شمالی